TUZ

Obciążniki

Obciążniki na TUZ, inaczej określone balastem służą do dociążenia przedniej części ciągnika. Jest metalowy. W jego wnętrzu znajdują się ożebrowane pręty zbrojeniowe. Obciążnik na TUZ zalany betonem, wyposażony jest we wzmocniony przedni zaczep, dzięki któremu można podłączyć kolejną maszynę.

Obciążniki na TUZ wykonane są z wysokiej jakości materiałów, tym samym gwarantując bezpieczną pracę maszyn rolniczych. Balast pokryty podkładem cynkowym, pomalowany jest metodą proszkową. Nasze proponowane modele wyróżniają się solidną i niezawodną konstrukcją.

Czy wiesz, że ciągnik, który jest zbyt lekki, może mieć znaczne kłopoty w utrzymaniu właściwego toru jazdy? Obciążniki na TUZ nie tylko dbają o komfort i bezpieczeństwo pracy, ale również bezpośrednio wpływają na mniejsze zużycie paliwa. Prawda, że robi wrażenie?

Mamy wszystko od ręki

Doświadczenie

Obecnie produkujemy podnośniki do ok. 100 modeli ciągników, niemniej jednak ich liczba nieustannie się zwiększa.

Jedyni

Jako jedyni w Polsce wykonujemy konstrukcję i produkujemy TUZ-y do różnych ciągników rolniczych, w zależności od preferencji klienta.

Rozwój

Wykwalifikowana załoga, projektowanie przy zastosowaniu technologii CAD/CAM/CAE pozwala nam rozwijać nasze produkty.

Polski producent TUZ

POL-AGRA jako jedyna w Polsce wykonuje konstrukcję i produkuje TUZ-y do różnych ciągników rolniczych oraz adaptuje WOM-y z firmy Zuidberg. Wieloletnie doświadczenie, wykwalfikowana załoga, projektowanie przy zastosowaniu technologii CAD/CAM/CAE pozwala nam rozwijać nasze produkty.

Obecnie produkujemy podnośniki do ok. 100 modeli ciągników, ich liczba ciągle się zwiększa.

Jeśli w naszej ofercie nie ma TUZ-a/ Układu pneumatycznego do Państwa ciągnika jesteśmy w stanie ZAPROJEKTOWAĆ I WYPRODUKOWAĆ.

Serdecznie zapraszamy do uzupełnienia formularza, dzięki czemu będziemy mogli przygotować i opracować najlepszą ofertę dla Państwa.