TUZ

Zaczepy rolnicze

Zaczepy rolnicze? Oczywiście, że posiadamy! To przecież szalenie ważny, wręcz nieodłączny element maszyn rolniczych, a w szczególności ciągnika.

Czy wyobrażasz sobie gospodarstwo bez możliwości transportu rzeczy? Czy wyobrażasz sobie, ciągnik bez odpowiedniej przyczepy do załadunku? MY TEŻ NIE!

Dlatego też w naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju zaczepy rolnicze, a wszystko to po to, aby dopasować się do oczekiwań zarówno osób prywatnych, jak i właścicieli dużych gospodarstw, czy agroturystyki.

Zaczepy rolnicze to istotny bohater każdego ciągnika. To właśnie na nim skupia się praktycznie cały ciężar przyczep i naczep. Znasz to słynne szarpnięcie ciągnikiem przy starcie? To właśnie w taki sposób swoją pracę rozpoczynają zaczepy.

Wśród tych najpopularniejszych wyróżniamy zaczepy typu „ucho” oraz zaczepy kulowe.

Zaczepy „ucho” to uniwersalne rozwiązanie, które możemy spotkać w prawie każdej przyczepie. Mogą być dokręcane albo wspawane.  Natomiast zaczepy kulowe najczęściej współpracują z przyczepami typu tandem. Ich niezwykłą zaletą jest długa żywotność.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, serdecznie zapraszamy do KONTAKTU!

Zaczepy rolnicze

Doświadczenie

Obecnie produkujemy podnośniki do ok. 100 modeli ciągników, niemniej jednak ich liczba nieustannie się zwiększa.

Jedyni

Jako jedyni w Polsce wykonujemy konstrukcję i produkujemy TUZ-y do różnych ciągników rolniczych, w zależności od preferencji klienta.

Rozwój

Wykwalifikowana załoga, projektowanie przy zastosowaniu technologii CAD/CAM/CAE pozwala nam rozwijać nasze produkty.

Polski producent TUZ

POL-AGRA jako jedyna w Polsce wykonuje konstrukcję i produkuje TUZ-y do różnych ciągników rolniczych oraz adaptuje WOM-y z firmy Zuidberg. Wieloletnie doświadczenie, wykwalfikowana załoga, projektowanie przy zastosowaniu technologii CAD/CAM/CAE pozwala nam rozwijać nasze produkty.

Obecnie produkujemy podnośniki do ok. 100 modeli ciągników, ich liczba ciągle się zwiększa.

Jeśli w naszej ofercie nie ma TUZ-a/ Układu pneumatycznego do Państwa ciągnika jesteśmy w stanie ZAPROJEKTOWAĆ I WYPRODUKOWAĆ.

Serdecznie zapraszamy do uzupełnienia formularza, dzięki czemu będziemy mogli przygotować i opracować najlepszą ofertę dla Państwa.