TUZ

Bezpłatna wycena

Doświadczenie

Obecnie produkujemy podnośniki do ok. 100 modeli ciągników, niemniej jednak ich liczba nieustannie się zwiększa.

Jedyni

Jako jedyni w Polsce wykonujemy konstrukcję i produkujemy TUZ-y do różnych ciągników rolniczych, w zależności od preferencji klienta.

Rozwój

Wykwalifikowana załoga, projektowanie przy zastosowaniu technologii CAD/CAM/CAE pozwala nam rozwijać nasze produkty.

Polski producent TUZ

Przedni TUZ daje możliwość bardziej efektywnego wykorzystania ciągnika. Wykorzystanie przedniego zaczepu daje wiele zalet – pozwala wykonać więcej czynności za jednym przejazdem. Narzędzie lub obciążnik zawieszony z przodu stanowi przeciwwagę dla sprzętu zaczepionego z tyłu.

Rynek oferuje coraz więcej maszyn i narzędzi zawieszanych na przedni TUZ ciągnika. Aby w pełni wykorzystać potencjał podnośnika, proponujemy instalację kompletu tj. TUZ-a z WOM-em. To nowoczesne rozwiązanie umożliwia odpowiednie zarządzanie czasem pracy.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zajmujemy się produkcją wysokiej jakości podzespołów oraz konstrukcją i montażem kompletnych instalacji pneumatycznych. Dzięki temu rozwiązaniu klienci otrzymują pełen zestaw funkcjonalnych rozwiązań na miejscu, bez potrzeby dodatkowych poszukiwań.

Mamy wszystko od ręki

Zestaw do samodzielnego montażu

Wypełnij prosty formularz

POL-AGRA jako jedyna w Polsce wykonuje konstrukcję i produkuje TUZ-y do różnych ciągników rolniczych oraz adaptuje WOM-y z firmy Zuidberg. Wieloletnie doświadczenie, wykwalfikowana załoga, projektowanie przy zastosowaniu technologii CAD/CAM/CAE pozwala nam rozwijać nasze produkty.

Obecnie produkujemy podnośniki do ok. 100 modeli ciągników, ich liczba ciągle się zwiększa.

Jeśli w naszej ofercie nie ma TUZ-a/ Układu pneumatycznego do Państwa ciągnika jesteśmy w stanie ZAPROJEKTOWAĆ I WYPRODUKOWAĆ.

Serdecznie zapraszamy do uzupełnienia formularza, dzięki czemu będziemy mogli przygotować i opracować najlepszą ofertę dla Państwa.