TUZ

Układy pneumatyczne

Układy pneumatyczne TUZ od Pol-Agra to gwarancja bezpieczeństwa, wysokiej jakości i dbałości o najmniejsze detale.

Jak wygląda taki układ pneumatyczny?

Tego typu układ składa się z wielu elementów, wśród nich możemy wyróżnić m.in. sprężarkę, regulator ciśnienia, zawór hamulcowy, filtr czy zbiornik powietrza. Oczywiście to tylko kilka elementów, ponieważ do układu pneumatycznego mogą dochodzić inne części.

Dlaczego układy pneumatyczne cieszą się popularnością?

Otóż rolnicy chętnie sprowadzają maszyny z Zachodu, które zwykle wyposażone są w hydrauliczny układ hamulcowy. Jest on przystosowany do przyczep i innych maszyn szeroko dostępnych właśnie na rynku zachodnim. W Polsce natomiast na plan pierwszy wychodzą przyczepy z układem pneumatycznym. Jak więc poradzić sobie z niedopasowaniem dwóch elementów? Wyposażyć maszynę w wysokiej klasy układ pneumatyczny, hamulcowy. To gwarancja nie tylko jakości, ale również bezpieczeństwa na drodze, na polu, podczas przewożenia ładunku z miejsca do punktu docelowego.

Doświadczenie

Obecnie produkujemy podnośniki do ok. 100 modeli ciągników, niemniej jednak ich liczba nieustannie się zwiększa.

Jedyni

Jako jedyni w Polsce wykonujemy konstrukcję i produkujemy TUZ-y do różnych ciągników rolniczych, w zależności od preferencji klienta.

Rozwój

Wykwalifikowana załoga, projektowanie przy zastosowaniu technologii CAD/CAM/CAE pozwala nam rozwijać nasze produkty.

TUZ

Gwarancja dla Ciebie

Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Polsce wykonuje konstrukcję i produkuje TUZ-y do różnych ciągników rolniczych oraz adaptuje WOM. Oprócz produkcji i dopasowanego do oczekiwań klientów czasu realizacji świadczymy również usługi gwarancyjne zakupionych produktów oraz sprzętu.

Wypełnij prosty formularz